Spółka Hörmann – bramy garażowe

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się branżą budowlaną i jest najdoskonalszym wytwórcą bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic oraz napędów. Marka Hörmann jest firmą rodzinną operującą na przestrzeni dziesięcioleci. Przedstawia poświadczenie współczesnych środków oraz najwyższej gatunkowości artykułów.

Grupa Hörmann jest prowadzona już przez trzecie oraz czwartą generację wnuków oraz prawnuków inicjatora marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna baza marki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza sekretariatami centrali, mieszczą się również magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, firma posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości firma zatrudnia w nich ponad stu bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o posiada rozległą sieć partnerów handlowych na obszarze całego państwa. Zapewnia ona szybki oraz profesjonalny serwis jak też poświadcza sprzyjającą, fachową obsługę kontrahenta.